Festyn rodzinny, Dzień Dziecka 2015!!!

W niedzielę w dniu 31.05.2015r. na boisku w Kopaszewie odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Został on zorganizowany przy współpracy dwóch sołectw: Rogaczewa Małego i Kopaszewa.

Była to wspaniała okazja do rywalizacji sportowej i rekreacyjnej dla wszystkich rodzin z Kopaszewa, Rogaczewa Małego i okolicznych miejscowości. Młodzież wraz z swoimi rodzicami, a także dziadkami rywalizowała m.in. w takich konkurencjach jak: skakanka, skoki w workach, przeciąganie liny, rzut do celu, konkurencji strażackiej, wyścigu ze związanymi nogami.

Z pewnością wszyscy uczestniczy rekreacji przez te parę godzin dobrze się bawili, czym sprawili organizatorom ogromną frajdę. Jednak, aby ten dzień mógł się odbyć w takiej formie organizatorzy skorzystali z uprzejmości i życzliwości innych ludzi, którzy wspomogli w różny sposób działania związane z organizacją festynu.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów, którymi byli:

-poseł Wojciech Ziemniak,

-Burmistrz Miasta i Gminy Krzywiń Jacek Nowak,

-radny Rady Miejskiej Krzywinia Leszek Majchrzak,

-ks. Proboszcz Marian Derkaczewski,

-firma Danko Hodowla Roślin w Choryni,

-firma Afla- Hurtownia Papiernicza w Kościanie,

-firma Hermes Włoszakowice,

-firma HUNTERS z Grodziska Wielkopolskiego,

-Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita w Kościanie,

-Gmina Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Krzywiniu,

-Wytwórnia Lodów WSG w Kościanie,

-Bank Spółdzielczy w Kościanie,

-Bank Zachodni WBK S.A  oddział w Kościanie,

-Raiffeisen Bank Polska oddział w Kościanie,

-Agnieszka Klupś,

-Rzeźnictwo -Wędliniarstwo Zbigniew Domagała – Turew

Sołtysi Kopaszewa i Rogaczewa Małego, którzy byli głównymi organizatorami całego przedsięwzięcia dziękują również Radom Sołeckim, Komisjom Rewizyjnym, a także panom: Piotrowi Kuśnierkowi, Mirosławowi Lewińskiemu i Krzysztofowi Brzozowskiemu.

Wszystkim dzieciom, rodzicom, przybyłym gościom serdeczne podziękowania za wspólnie spędzony czas! Do zobaczenia za rok!